Jaké máme lekce

TRX:

posilovací trénink na závěsném systému TRX s vlastní vahou.


Bodyton:

aerobiková hodina, která se zaměřuje na posílení svalů celého těla, hlavně pak na posílení stehen, hýždí, břicha a boků. Celkově a rovnoměrně posílené svaly tvoří vzpřímenou a pevnou postavu. Další složkou je střední tepová frekvence hodiny při níž se spaluje podkožní vrstva tuku a odstraňuje se celulitida, což dá vyniknout těm správným křivkám. (při příliš vysoké tepové frekvenci dochází ke spalování cukrů a svalů což je nežádoucí). Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie, pro začátečníky a pokročilé.

 

 

Bodyinterval:

je hodina ve které se střídají jednoduché aerobní bloky s posilovacími s využitím náčiní (tyče, činky, gumy, balonky). Hodina je v nižší tepové frekvenci pro maximální spalování. 

 

Bosu Complete:

cvičení kde se střídá aerobní část s využitím pomůcky BOSU® a posilování s náčiním na BOSU i na zemi.

 

Step aerobic:

Oblíbená forma aerobiku specifická vystupováním na speciální zvýšený stupínek "step“ pro milovnice klasického a tanečního step aerobiku. V lekci využíváme prvky klasického step aerobiku, tanečního step aerobiku, tance, a to jak klasického, tak moderního. 

Při Step Aerobiku dochází ke komplexnímu zatížení svalstva dolních končetin. Při vyšší spotřebě energie je tak při stepu mnohem méně zatěžován kloubní systém dolních končetin a samozřejmě dochází k mnohem nižšímu zatížení páteře.

 

Ranní spalování:

aerobní hodina ve středním a vyšší intenzitě, kde s využitím posilovacího náčiní dochází k formování postavy a spalování tuků.

 

Ae Posilování:

aerobní hodina v mírném tempu na celkové zahřátí těla. Hlavním zaměřením je posilování problematických partií paží, stehen a břicha s využitím různého náčiní.

 

Kick-box:

aerobní hodina ve které se využívají prvky Kick-boxu v dynamickém tempu.

 

Kondička:

 aerobní hodina v rychlejším tempu, na zvýšení celkové kondice a vytrvalosti pro pokročilé.